17.10 2018 tarihinde yapılması planlanan ihale işlemleri sadece bir isteklinin katılması ve rekabet ortamı oluşmaması gerekçesi ile 02.11.2018 saat 11:00 e ertelenmiştir.

S.S GÜMÜŞKAYA SİTE İŞLETME KOOPERATİFİ HURDA İHALE ŞARTNAMESİ

 

 1. S.S Gümüşkaya site işletme kooperatifi olarak hurda durumunda olan demir, plastik ve bakırların satış için ihale yapılacaktır.
 2. İhale kapalı zarf usulü ile olup, değerlendirme 17.10.2018 tarihinde site yönetim kurulu başkanlığında, yönetim binasında saat 11.00 de gerçekleştirilecektir.
 3. İsteklilerin yönetime müracatları dahilinde satışa sunulan hurda malzemeleri kendilerine yerinde gösterilecektir.
 4. 17.10.2018 saat 10.00 a kadar isteklilerin teklif zarfları site yönetimine teslim edilecektir.
 5. İhale en yüksek fiyat teklifi veren istekli üzerinde bırakılacaktır.
 6. Satış bedeli; üzerinde kalan istekli tarafından hurdaların vasıtalarına yükleme işlemini yapıp tartıldıktan sonra hesaplanarak karşılıklı olarak peşin ve nakit para şeklinde site yönetimine ödenecektir.

7.Aşırı düşük fiyat teklifinin oluşması durumunda, ihaleyi sonuçlandırıp sonuçlandırmamak site yönetiminin iradesindedir.

 1. Hurdaların yükleyici tarafından çalıştırılacak işçilerin mali, idari, hukuki ve iş güvenliği vb.ilgili tüm işlemlerinin sorumluluğu yükleyiciye aittir.
 2. Hurdaların kaldırılma işi 3 günlük süre içerisinde tamamlanacak, faaliyet site müdürünün görevlendireceği bir işçi nezaretinde yürütülecektir. Herhangi bir nedenle hurda toplama süresi uzar ise, yükleyici tarafından günlük 70,00 TL karşılığında nezaretçi işçi ücreti site yönetimine peşin olarak ödenecektir.
 3. Satışlardan elde edilen tüm gelirler, ilgili muhasebe kodunda gelir kayıt edilerek muhasebeliştirilecektir.
 4. Yükleyici tarafından hurda kaldırma işlemi en geç 25.10.2018 tarihinde sonuçlandırılacaktır.
 5. İhaleye ait bu sözleşme, duyuru amaçlı olarak, ihale gününe kadar, web sayfası, site yönetim binası ile 1 ve 2’nci bölge duyuru panolarında asılı kalacaktır. 05.10.2018