Web Sitesinin Kullanılması

19.03.2018 21:00

S.S. Gümüşkaya Site İşletme Kooperatifinin değerli üyeleri,

Siz değerli üyelerimizin; kooperatifin faaliyetlerinden daha etkin bir şekilde haberdar olmanız, aidat ve borç durumlarınızı kendi özel sayfanızdan takip etmeniz, yönetime iletilmesine gerek gördüğünüz istek ve görüşlerinizi doğrudan iletebilmeniz, kooperatif bölgesinde verilen hizmetler ile faaliyetlerden haberdar olabilmeniz amacıyla, hem bilgisayarınızdan, hem de akıllı telefonlarınızdan rahatlıkla takip edebileceğiniz bir web sayfası hazırlanmıştır.

Web sayfasına https://www.gumuskayasitesi.com adresinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Web sayfası herkesin inceleyebileceği genel bilgileri içerecek şekilde tasarlanmıştır. Web sayfası araç çubuğu üzerinde bulunan üye girişi ise her üyeye özel bilgileri içermektedir. Üye giriş butonu ile şeffaf yönetim sistemi sayfasında  açılan butondan her üye, kendi şifresi ile üyelik ve aidat bilgilerine ulaşabilecektir.. Üye giriş şifreleri üyelerimiz tarafından  bir başkasına verilmemelidir. Kooperatifin tüzel kişiliğinin oluşturduğu sorumluluk kapsamındaki bilgi belge ve diğer hususlar sizlere şeffaf yönetim sistemi üzerinden ulaştırılacaktır. Kişiye özel olarak oluşturulan üye giriş şifreleri, cep telefon numaraları yönetimde kayıtlı olan üyelerimize sms yoluyla iletilmiştir. Kullanıcı adı ve/veya şifresi kendilerine ulaşmayan üyelerimiz yönetim ile temas kurarak öğrenebilirler.

Üye girişi yapılarak şeffaf yönetim bölümünden göndereceğiniz mesajlar, sadece sizin ve yönetim kurulunun görebileceği şekildedir. Üye giriş şifresi ile yapacağınız işlemler sadece size özel olacağından bir başka üye tarafından da görülmeyecektir. Bu bölümdeki mesaj butonunu kullanarak istek talep ve önerilerinizi doğrudan yönetime iletebilirsiniz.

Şeffaf yönetim bölümüne veri girişi, yöneticiler tarafından yapılabilir. Üyelerimizin adı soyadı, üye no, telefon ve T.C. kimlik No.ları başlangıçta sisteme aktarılmış olup, siz değerli üyelerimizin izin verdiği ölçüde de, kendilerinin ve aile bireylerinin;

Fotoğrafları

Anne ve baba adları

Doğum tarihleri

Kan gurupları

T.C. Kimlik numaraları

Araç plakaları (2 araca kadar)

Üyelerimizin çocuk sayıları

Üyelerimizin ve aile bireylerinin öğrenim durumları

Meslekleri

E mail adresleri

İş adresleri bilgileri sisteme yüklenebilmektedir.

Bizzat yönetim binasına gelerek veya e mail yolu ile gumuskaya-77@hotmail.com adresine göndereceğiniz bilgilerin sisteme girişi yapılacaktır. Saygılar sunarız.

 


Sosyal Medya